Açık alan hava ısıtma sistemleri :

palmiye soba satışı fiyatları

palmiye soba ısıtıcı fiyatı ve satışı  mantar soba fiyatı

En uygun fiyat ve sizlere özel fiyatlarımız ile palmiye soba ve mantar soba satışı yapmaktayız. Telefon numaralarımızdan destek alarak ortamınız için hangi tip ve sayıda dış mekan ve iç mekan ısıtıcı soba ihtiyaçlarınız birlikte belirleyelim.

ısı şemsiyesi fiyatları  palmiye ısıtıcı soba satışı

Her türlü organizasyonunuzda  yağmurlu ve soğuk havalarda misafirlerinizin açık hava soğuklarında etkilenmemesi için dış mekan hava ısıtıcı sistemlerimizden olan palmiye mantar soba gibi ısıtıcılar 12 kg lık tüpler ile çalışmakta , çift emniyetli ve sensörlü güvenlikli sobalarımız  soğuk havaları kırarak sıcak hale getirmektedir. 15 ile 25 metrekarelik alanlarda hava durumları ve rüzgarlara bağlı olarak ısıtma kapasitesi mevcuttur. Firma telefon bilgilerimizden bize ulaşarak organizasyonlarınız için gerekli sayıda kiralama bilgisi alabileceğiniz gibi firmamız üzerinden toptan fiyatına perakende fiyatlarından mantar soba siparişini tüm Türkiye geneli için verebilirsiniz. Yanda şube bilgi telefonlarından yada ilgili cep telefonu bilgilerinden hava ısıtma sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

dış mekan ısıtıcı satışı dış mekan ısıtıcı fiyatları

Açık alan hava ısıtma ve dış mekan soba fiyatları satışı konusunda online bilgi telefonlarımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835 dir. Organizasyon ve ortamınız için kaç adet palmiye ısıtıcı gerektiği konusunda firmamızda teknik destek alabilirsiniz.

Açık alan ve kapalı alan hava ısıtıcıları  ufo ısıtıcı kiralama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ufo ısıtıcı kiralama

Ufo ısıtıcı satışı ayrıca Açık ve kapalı alan ufo ısıtıcı kiralama için online bilgi cep telefonu hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835 dir. Ortamınız için ufo ısıtıcı kiralamanın uygun olup olmadığını telefonlarımızdan öğreniniz. Ufo ısıtıcılar elektrik sistemi ile çalıştırılmakta ve aynı anda onlarca ufonun dış mekanlarda kullanılması hem güç hemde elektrik kabloları için uygun olmamaktadır. Bu sebepten dolayı kullanacağınız alanda elektrik tertibatının güç ve oranının uygun olması gereklidir.

Palmiye Mantar ısıtıcı soba satışı :

Firmamız üzerinden en uygun fiyat garantisi ile palmiye soba satışı yapmaktayız. Tüm Türkiye genelinde vereceğiniz adreslere en kısa sürede ulaşarak ürününüzü teslim ediyoruz. En uygun fiyat garantisi en kaliteli soba satışı için bize ulaşın.

ısıtıcı soba satışı dış mekan ısıtıcı kiralama   patio header  mantar soba satışı

Palmiye Mantar soba Satışı online bilgi hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835

Dış mekan ısıtıcı çözümleri PİRAMİT ISITICI SOBA :

Piramit soba ısıtıcı kiralama ve toptan satışlarımız için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. İlgili online yardım hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835 dir.

piramid soba özellikleri

E-mail iletişim bilgilerimiz :

Dış mekan ısıtıcı , açık alan hava ısıtma sistemleri için aşağıdaki mail adreslerinden bilgi isteyebilirsiniz. Palmiye mantar soba ısı şemsiyesi satışı ve fiyatları bilgisi için ;

Satış hakkında ;  [email protected] 

Kiralama hakkında ;  [email protected]

Çadır kiralama hakkında ;  [email protected]

Genel Bilgi ;  [email protected]