Açık alan hava ısıtma sistemleri :

Nerelerde kullanabilirsiniz ; Isı şemsiyesi , mantar soba ve palmiye soba gibi dış mekan ısıtma ürünlerini büfe , Restoran , Kahvehane , Cafe , Bar , Plaza ve işyeri önü , Piknik alanları , Teraslı ve bahçeli evler , açık alanda yapılacak organizasyon , doğum günü ve partilerde , soğuk alanlarda ve açık havada yapılacak her türlü organizasyonlarda özgür bir ortam yaratmak için bu ürünler kullanılmaktadır. açık alanlarda ilkbahar , sonbahar ve kış mevsiminde soğuk havalarda en güvenli ısıtma sistemi palmiye soba türü ürünler ile gerçekleştirilmektedir.

palmiye soba teknik özellikler    

Homojen ısıtma teknolojisiyle her yeri eşit ısıtır.

Açık alan hava ısıtıcıları palmiye soba, mantar soba teknik özellikler.

 

Devrilme sensörü ve emniyet ventiliyle güvenlidir.  

Palmiye Mantar soba kiralama online bilgi hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835

Palmiye Mantar ısıtıcı soba teknik özellikler :

2 yıl garanti ve satış sonrası servis hizmeti ile size güven verir.  Palmiye Mantar soba Satışı online bilgi hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835

Dış mekan ısıtıcı çözümleri teknik özellikler

Ücretsiz montaj avantajı yagın ve eğitimli servis ağı ile her zaman hizmetinizdedir.

Enerji kaynağı içinde olduğu için kablolama gerektirmez

Mobil olma özelliği ile kolayca taşınabilinir. Ortamınızda alan değişikliğine bağlı olarak kolayca alan değiştirebilir istediğiniz alanı ısıtabilirsiniz.

Enerjisini 12 kilogramlık ev tipi lpg den alır. Türkiye genelinde her yerde yaygın ağı ile tüp bulma sorunu olmadan ürün tedariği kolaylıkla yapılmaktadır. Az ve ucuz bir yakıt ile oldukça etkili ısıtma gerçekleştirilmektedir.

soba ısıtıcı kiralama ve toptan satışlarımız için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. İlgili online yardım hattımız 0-505-3942932 ve 0-544-9290835 dir.Dış mekan ısıtma sistemleri içerisinde firmamızdan sizlere uygun en mantıklı çözümleri alabilirsiniz. Kiralama yapacağınız yada satın alacağınız ısıtıcı soba ürünlerimiz sizlere en uygun çözümleri sunacaktır.

E-mail iletişim bilgilerimiz :

Dış mekan ısıtıcı , açık alan hava ısıtma sistemleri için aşağıdaki mail adreslerinden bilgi isteyebilirsiniz.

Satış hakkında ;  [email protected] 

Kiralama hakkında ;  [email protected]

Çadır kiralama hakkında ;  [email protected]

Genel Bilgi ;  [email protected]